strona glowna wypożyczalnia kontakt
Myjnia Stacja paliw Wi-Fi Sklep Auto-Części

Oferujemy Państwu dostęp do komisu samochodowego prowadzonego przy serwisie Bal-Jendro. Komis znajduje się na terenie serwisu. Każdy samochód, na życzenie Klienta, może zostać poddany przeglądowi technicznemu oraz zabiegom higienicznym na miejscu. Nasz serwis zapewnia także szybką i profesjonalną naprawę. Samochody znajdują się na terenie zamkniętym i dozorowanym. Oprócz ekspozycji samochodów zapewniamy także zamieszczenie ogłoszenia na stronach internetowych.

SZYBKA OBSŁUGA I MINIMUM FORMALNOŚCI!

Tel.: (34) 353 10 81, +48 662 103 376, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 Zapraszamy!
Myjnia bezdotykowa Karcher - Lubliniec

Czynna jest już nowa, samoobsługowa myjnia Karcher. Na trzech stanowiskach można umyć tak samochody osobowe oraz dostawcze jak i auta ciężarowe.
Zapraszamy do korzystania z usług przez całą dobę. Samochód można umyć samodzielnie (całą dobę przez cały tydzień.) lub skorzystać z pomocy wykwalifikowanych pracowników służących pomocą od poniedziałku do soboty w godzinach od 7:00 do 22:00. 

Poza myciem karoserii możecie Państwo również zlecić nam wypranie tapicerki.

Myjnia usytuowana jest na terenie firmy K.J. Bal - Z.E. Jendro
tuż za Okręgową Stacją Kontroli Pojazdów.

zobacz cenniki myjni samoobsługowej

serwis Renaultserwis Renault

        Firma BAL-JENDRO prowadzi profesjonalny serwis samochodów różnych markek.

        W naszym serwisie czeka na Państwa kadra doświadczonych mechaników znających od podszewki każdy z modeli. W sposób szybki i fachowy rozwiążą o­ni każdy Twój problem. 

Nowa oferta: Usługa na prasie hydraulicznej do 40 ton!

 

 

firma BAL-JENDROWitamy Państwa serdecznie na naszej nowej stronie internetowej www.bal-jendro.com.pl

Firma BAL - JENDRO to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, przedaży hurtowo-detalicznej paliw płynnych, olejów napędowych i opałowych dowozem do klienta, sprzedaży samochodów marki Renault oraz ich kompletnej obsługi serwisowej.

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługi Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów,
ofertę sprzedaży samochodów używanych oraz importu samochodów na zlecenie, wypożyczalnię przyczep towarowych do 3,5t. DMC, wypożyczalnię samochodów sobowych i busów oraz myjnię bezdotykową "Karcher" .

Zapraszamy.

Podkategorie


Certyfikat Rzetelności K.J.Bal-Z.E.Jendro Sp.j. BAL-JENDRO
ul. Częstochowska 93 i 95, 42-700 Lubliniec.
Copyright 2007-2018 © K.J.Bal-Z.E.Jendro Sp.j.


Projekt i wykonanie
webwizard.pl